DBF DB15 6.5GRENDEL 18″ 28RD FDE
3 in stock
SKU: LIP|DB1732N061 Category: Tag: Brand:
Description
Additional information
UPC
Manufacturer
Diamondback Firearms
Manufacturer Part Number
DB1732N061
Action
Semi-Auto
ATF Type
Rifle
Barrel Length
18"
Caliber/Gauge
6.5mm Grendel