EO TECH VUDU PREC. 1-10X28MM SR-5
5 in stock
SKU: ZND|VDU110FFSR5 Category: Tag: Brand:
Additional information
UPC
Manufacturer
EOTech
Manufacturer Part Number
VDU110FFSR5
Adjustable Parallax
No
Adjustment Size
.25 MOA
Color
Black
Elevation Adjustment
100 MOA
Eye Relief
3.27" – 3.90"
Length
Magnification
1-10x
MOA
0.1 MRAD
Model
Vudu
Objective Size
28mm