EO TECH VUDU PRECISION 3.5-18X50MM MD1
1 in stock
SKU: LIP|EOVUDU3-18FPMD1 Category: Tag: Brand:
Additional information
UPC
Manufacturer
EOTech
Manufacturer Part Number
VDU3-18FFMD1
Adjustable Parallax
Yes
Adjustment Size
.1 MRAD
Elevation Adjustment
50 MOA
Eye Relief
3.50"
Length
14.84"