LEUPOLD FREEDOM 4-12X40MM CDS DUPLEX
1 in stock
SKU: MGE|LEU180600-SN Category: Tag: Brand:
Additional information
UPC
Manufacturer
Leupold
Manufacturer Part Number
180600
Adjustable Parallax
No
Color
Black
Eye Relief
3.70" – 4.90"
Length
12.5
Magnification
4-12x
Model
VX-Freedom
Objective Size
40mm