LEUPOLD VX-3HD 1.5-5X20MM CDS-ZL FDTWH
1 in stock
SKU: CSSI|LU180626 Category: Tag: Brand:
Additional information
UPC
Manufacturer
Leupold
Manufacturer Part Number
180626
Adjustable Parallax
No
Color
Black
Eye Relief
3.60" – 4.40"
Length
14
Magnification
1.5-5x
Model
VX-3HD
Objective Size
20mm