LEUPOLD FREEDOM 4-12X50MM CDS DUPLEX #
96 in stock
SKU: CSSI|LU180602 Category: Tag: Brand:
Additional information
UPC
Manufacturer
Leupold
Manufacturer Part Number
180602
Color
Black
Model
VX-Freedom
Power
4-12X
Product Type
Rifle Scope
Reticle
DUPLEX
Shipping Weight
1.375
Adjustable Parallax
150 yds
Eye Relief
3.70" – 4.20"
Length
12"
Magnification
4-12x
Objective Size
50mm